Sojusz Trzech Nacji

Forum Sojuszu Trzech Nacji


#1 2007-07-25 18:20:42

elkamillo

Sojusznik

Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 11
Punktów :   

speed travian

nie wiedzialem gdzie to wrzucic, mysle ze moze bawic, bo mnie napewno klient rozwalil, to wrzucam tutaj. jest to moja dzisiejsza rozmowa z klientem ktory sie obruszyl ze po tym jak czlonek jego gangu mnie zaatakowal(ponad 2200 populacja, ja - ok.250 ) wyslalem na niego grabiez 1 Falanga i do tego szpiega:


edit
czytamy od dolu oczywiscie ]:->



Wczorajszy napisał(a):

    coś takiego
____________
elkamillo napisał(a):

oki, ja to rozumiem, tylko wyjasnij mi co oznacza ta wiadomosc: "koleszko chcesz żebyśmi cie rozwalili ? grałem przed restartem w SiM i mam ta dużo kumpli poprosze żeby ci wyrzucili i my jusz si tobą zajmiemy!". Ze caly gang sie na mnie rzuci bo jestem taki grozny??
____________
Wczorajszy napisał(a):

wiesy co ci powiem mnie też farmili skasowałem konto i założyłem now tobie też to radze.bo jak ktoś ciefarmi to nie masz raczej szans hyba że bedziesz siedział caly czs przy kompie i wysyłał wojo gdzieś indziej.
____________
elkamillo napisał(a):

no widzisz, to masz zdrowe podejscie, a ja chcialem Ci tylko przez to powiedziec ze moga mnie wyrzucic z sojuszu, mozecie wysylac katapulty itd. i mi sie krzywda nie stanie, bo mam tez inne zajecia poza travianem tylko chcialbym wiedziec o co Ci chodzilo w tej pierwszej wiadomosci do mnie, bo jezeli myslisz ze koledzy z twojego sojuszu beda mnie grabili a ja bede siedzial bezczynnie to sie mylisz...
____________
Wczorajszy napisał(a):

powiem ci coś dlamnie to tylko gra ale dla wilu to coś więcej dla niektórych to drugie wirtualne życie.
Przed restartem spotkałem takiego gości jak go zatakowałem to zaczoł klnąć jak zobaczył że nic to nie da błagał mnie wariat!
____________
elkamillo napisał(a):

ciesze sie, ale nie rozumiem czemu ludzie ktorzy maja po kilka razy wiecej pop ode mnie, nie mowiac o woju musza skarzyc sie do Ciebie a Ty mnie straszysz wydaleniem z sojuszu. przypomne Ci, 'koleszko', ze to tylko gra...
____________
Wczorajszy napisał(a):

dzięki ciesz sie że nie atakujemy katapultami
____________
elkamillo napisał(a):

no widze ze jestescie mocni, atakujecie w kilkoro (minimum dwie osoby) o wiele slabszego gracza i jeszcze straszycie niezle, niezle. gratulowac
____________
Wczorajszy napisał(a):

koleszko chcesz żebyśmi cie rozwalili ? grałem przed restartem w SiM i mam ta dużo kumpli poprosze żeby ci wyrzucili i my jusz si tobą zajmiemy!

Ostatnio edytowany przez elkamillo (2007-07-25 18:22:11)

Offline

 

#2 2007-07-26 14:08:28

walterix

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 43
Punktów :   

Re: speed travian

hehe juz wrzucilem na forum wiadomosc od goscia ktorego farmie, to przyklad debilizmu i nie wiem sam czego ale i tacy ludzie sa:) nie bede tutaj tego dawal, same przeklenstwa.
Kolega Elkamillo napotkal na jeszcze normalnego w miare czlowieka, sa gorsi...
Niektorzy graja i chca byc najlepsi, a jak im nie wychodzi to spazmow dostaja:)
Sa tez tacy ze Cie atakuja, jak Ty im oddasz to sie chowaja do silniejszego sojuszu i na drugi dzien dostaje wiadomosc od goscia ktory jest na pierwszym albo drugiem miejscu w tym sojuszu, ze do mnie wpadnie z katapultami... wniosek taki ze spolecznosc traviana jest zroznicowana, jednak z wiekszoscia gosci da sie dogadac, a na chamow i debili trzeba przymykac oko, gosc sie jeszcze nerwicy nabawi i w szpitalu skonczy...
Aha jeszcze jeden wniosek najwiecej klna tacy co maja po 12-14 lat, spac a nie po nocach w traviana grac:)

Offline

 

#3 2007-07-26 20:59:23

Nexus

Starszy sojusznik

Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 15
Punktów :   

Re: speed travian

I chyba odnalazłem powód dla którego w to gram, jakimi ciekawymi ludzmi można pogadać, nawet nie myślałem że kogoś może tak gra pasjonować.

Offline

 

#4 2007-07-27 00:03:57

elkamillo

Sojusznik

Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 11
Punktów :   

Re: speed travian

kolega elkamillo zgadza sie z kolega walterix'em jak sobie przypomne vendette, to jednak travian jest w miare normalny, i przynajmnie mlodzi sie ucza historii

Ostatnio edytowany przez elkamillo (2007-07-27 00:12:42)

Offline

 

#5 2007-07-27 09:54:55

walterix

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 43
Punktów :   

Re: speed travian

Mamy kolejny przyklad zaczepki i ucieczki nasz wrog publiczny nr 1 yap3n. Czlowiek nie spi po nocach by nas grabic, a jak sie "farmy" postawily to daje noge do T1... Pachnie mi to brakiem honoru...
Dobra bo pol forum bedzie o yarp3nie, a mial byc luzny dzial nie zwiazany z travianem.

Offline

 

#6 2007-07-28 19:52:22

Misiek

Administrator

Skąd: te pomysły?
Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 27
Punktów :   

Re: speed travian

Yar3pn to temat rzeka. Za chwile zmienimy forum: forum o życiu prywatnym i zawodowym pałkarzy yar3pn. Zgadzam się z tym ze yar3pn to wróg całego Naszego narodu. Zanieczyszcza nasze terytorium. On to taki pasożyt. Trzeba wytępić chwasta.  Spróbuje skombinować klątwe od znajomych(oni sie tym zajmują) Co do tych gości co o 2 w nocy wstaja zeby wysłać swoich żałosnych wojaczków na polowanie to jedno słowo:ŻAL. Travian to tylko gra, przemijają serwery, przyjaciele zostają.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mamuski.pun.pl www.poloniawroclaw.pun.pl www.eurora.pun.pl www.fearofthedark.pun.pl www.mojeforks.pun.pl