Sojusz Trzech Nacji

Forum Sojuszu Trzech Nacji


#1 2007-08-02 23:08:37

TedyBear

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 16
Punktów :   

Slitte

Witam

Poszukuje slittera, wazne by czesto odwiedzal gre i mial doswiadczenie


A poza tem wydaje mi sie, ze kazdy czlonek naszego sojuszu powinien miec chociaz jednego slittera wtedy chociaz jest mozliwosc ucieczki z surka itd.... i rozbudowy osady w czasie nieobecnosci

Pozdrawiam i czekam na odp !!

Offline

 

#2 2007-08-03 00:50:40

maveric

Sojusznik

Zarejestrowany: 2007-08-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Slitte

no sitter jest wazny, mam pewne doswiadczenie z s5. Poki co obywalem sie bez sittera, ale ze wzgledu na moja prace bywam noca na travianie. dzieki temu udaje mi sie przewaznie uciec przed grabieza. ale nie kazdy prowadzi taki "dziwny" tryb zycia. Sitter - musi to byco osoba godna zaufania, odpowiedzialna i nie bojaca sie podjac decyzje, bo dobierajac sittewra wazne aby zapoznac go z "wlasna" filozofia, wlasnym pomyslem na rozwoj, rozbudowe i napady, zeby dzialac jako "jedna glowa"
Reasumujac z mysla dobierajci sittera:)

Offline

 

#3 2007-08-03 14:28:14

walterix

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 43
Punktów :   

Re: Slitte

ruszyła zbiorowa akcja szukania sitterow, az byłem zaskoczony godzine po moim liscie dostalem odpowiedzi od 6 graczy:) aby tak dalej, najpierw musze zebrac informacje od wszystkich (tak by było najlepiej) zeby moc rozdzielic sitterów. Jesli ktos chce pomoc nie ma sprawy:)

Offline

 

#4 2007-08-15 14:42:11

spajdi

Sojusznik

Zarejestrowany: 2007-08-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Slitte

Czesc jak chcesz to ja moge sie zaopiekowac twoja osada przy kompie jestem codziennie pozdrawiam

Offline

 

#5 2007-08-15 15:18:32

MORSIO

Sojusznik

Zarejestrowany: 2007-08-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Slitte

hih ja niemam tego problemu. moja żonka siedzi cały dzien w domu. i pilnuje mojej i sfojej wioch żeńcie sie!!!! żona to najlepszy siter :0, zawsze robi to co sie jej zleci no chociaż ostatnio wyrżneła moje wojsko. ale potem mi to wynagrodziła

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamecup.pun.pl www.narutoduel.pun.pl www.ratmedpam.pun.pl www.gieramy.pun.pl www.psajdak.pun.pl