Sojusz Trzech Nacji

Forum Sojuszu Trzech Nacji

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-07-26 10:16:28

dymitri

Administrator

Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 15
Punktów :   

jarp3n - kol3jn3 starci3 :)

wiec tak patrzac na wyniki ostatniej akcji, stwierdzam ze sie nie popisalismy:/ bardzo duze staraty u nas a u jarpena znacznie mniejsze. Trzeba wiec zmienic taktyke, ja proponuje jak juz kilka razy bylo na forum, zasadzke:

patrzac na raporty widac ze jestesmy wstanie zebrac ladna armie, ale tylko razem i w jednym miejscu, np jak u walterixa ostatnio, w ten sposob mozna wiecej osiagnac, bo poprzez nasze male ataki posylamy wojo na smierc. Trzeba wiec zebrac sily, postawic na mury obronne i zwolac armie w najlepiej przygotowanej osadzie do obrony (mury i duzo zywnosci) zasadzic tam wojo, sprowokowac i bedzie ladny raporcik, mysle ze z 200 woja powinno wystarczyc, jest nas tu w okolicy sporo wiec nie powinno byc najmniejszego problemu.


_/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/
http://krzysztof.markiewicz.akcja.pl
_/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/ _/

Offline

 

#2 2007-07-26 13:08:26

walterix

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 43
Punktów :   

Re: jarp3n - kol3jn3 starci3 :)

zgadzam sie produkcje zboza mam 100 wiec spoko, na czas akcji wezme 10% do obrony. tylko potrzeba czasu dla mnie min 24 godziny zebym mial go czym sprowokowac na razie to mam tylko 7 miecznikow nie ma sensu mniej niz 30.
jakby kazdy podeslal po ok 20-30 deffa a to spokojnie w dzien mozna zrobic (ciut zboza tez:) to damy rade.

Offline

 

#3 2007-07-26 18:21:30

Misiek

Administrator

Skąd: te pomysły?
Zarejestrowany: 2007-07-19
Posty: 27
Punktów :   

Re: jarp3n - kol3jn3 starci3 :)

Ok, produkujemy off który wysyłamy na niego(min 50 jednostek) ,również staramy sie robić deff(szczegolnie falangi). Musimy wyeliminować jego 100 pałkarzy którzy panoszą sie po okolicy.

Offline

 

#4 2007-07-26 18:47:36

walterix

Rada Sojuszu

Zarejestrowany: 2007-07-20
Posty: 43
Punktów :   

Re: jarp3n - kol3jn3 starci3 :)

Narazie to on nie ma zbyt duzo woja, te ataki cos daly, trzeba doliczyc do tego jakies ataki z mason ogolnie yarpen ma 118 deff w rankingu skad sie to musialo wziazc... obawiam sie tego T1 tylko, bo sam yarp3n nie byl problemem, problem dopiero bedzie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mikolajki-inaczej.pun.pl www.niepokorni.pun.pl www.pileckiego.pun.pl www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.makietyibitewniaki.pun.pl